Hírek a Szent Orsolyából

Mezei futóverseny: Április 14-én Gödöllőn tartották a mezei futó diákolimpia országos döntőjét. Iskolánk tanulói nagyon jó eredményt értek el.
A II. korcsoport fiú csapata 3. helyezést ért el. A csapattagok: Bánáti Kevin; Lép Adrián; Reizinger Máté; Halmai Dániel; Vass Benedek.
A III. korcsoport leány csapata 6. helyezett lett. A tagok: Ács Viktória; Nagy Viktória; Dunai Lili; Tamás Zsófia; Lehel Kitti.
A IV. korcsoport leány csapata szintén 3. helyen végzett. A csapat: Kovács Klaudia; Kovács Ágnes; Csizmadia Kitti; Strijk Johanna; Reizinger Dóra.
A III. korcsoportból Strijk Barnabás a 19. helyen, a II. korcsoportból Gyugyi Laura 53. helyen és a IV. korcsoportból Várteleki Richárd 22. helyen végzett.
Gratulálunk nekik!

mezei 2

Mezei futó

mezei

Labdarúgás: A III. korcsoportos fiú labdarúgó diákolimpia városi döntőjében csapatunk a második helyet szerezte meg. A csapattagok: Takács Arnold, Takács Barnabás, Nagy Szilveszter, Csattos Máté, Strijk Barnabás, Kardos Bálint, Heisz András, László Bence, Simon Dávid. Gratulálunk!

labdarúgás

Kéttusa: 2015. április 21-én rendezték meg a kéttusa diákolimpia országos döntőjét. A versenyt a Kecskeméti Fürdő és Benkó Zoltán Szabadidőközpontban rendezték meg. A megmérettetésre 3000 diák nevezett, és diákjaink tökéletes versenyzéssel nagyon előkelő helyezéseket értek el.